1 - 25 / 66
- C-TUG 10 #global.productsFound#
- Vissen 35 #global.productsFound#
- Apparaathouders 10 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 18 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 24 #global.productsFound#
- railsysteem 21 #global.productsFound#
- HEXX 15 #global.productsFound#
- Verlichting 7 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 15 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 13 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op de bimini-stangen
| GTIN: | 9421026835093 |
| #global.han#: | 03-4165-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22184
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op de bimini-stangen
| GTIN: | 9421026835185 |
| #global.han#: | 04-4170-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22188
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt een eenvoudige montage van de bimini op boten mogelijk, met name op opblaasbare boten.
| GTIN: | 9421026831675 |
| #global.han#: | 02-4032-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22019
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Hoogwaardige spanbanden voor het eenvoudig vastzetten van kajaks, SUP's, surfplanken, bijboten en meer op dakdragers en aanhangwagens.
| #global.han#: | 50-0013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22013
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
700 mm uitsteeklengte inclusief zwenkbare camera-montageadapter.
| GTIN: | 9421026833648 |
| #global.han#: | 02-4132-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22132
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer platte allround wandhouder.
| GTIN: | 9421026833846 |
| #global.han#: | 09-0007-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22154
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Twee toepassingen in één.
| GTIN: | 9421026832320 |
| #global.han#: | 03-4044-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22033
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor dinghy's, tenders en kleine bijboten.
| GTIN: | 9421026833549 |
| #global.han#: | 04-4119-11 |
| Verzendgewicht: | 1,50 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22134
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Draaibare en zwenkbare verlenging.
| GTIN: | 9421026833457 |
| #global.han#: | 03-4144-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22030
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 160x60 mm.
| GTIN: | 9421026833778 |
| #global.han#: | 02-4136-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22131
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 102 x 102 mm.
| GTIN: | 9421026834461 |
| #global.han#: | 02-4002-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22016
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 100x64 mm.
| GTIN: | 9421026830029 |
| #global.han#: | 02-4002-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22015
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Bekerhouders voor het veilig bewaren van uw drankjes op boten, kajaks en meer.
| GTIN: | 9421026832276 |
| #global.han#: | 02-4048-11 |
| Verzendgewicht: | 1,00 kg |
| Gewicht: | 0,80 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22053
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor het vastbinden, opbergen, vastzetten van voorwerpen of als waslijn.
| GTIN: | 7110932523188 |
| #global.han#: | 02-4003-11 |
| Verzendgewicht: | 0,80 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22151
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 102 x 102 mm.
| GTIN: | 9421026834478 |
| #global.han#: | 02-4140-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22155
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Vlaggenstok van 800 mm lang.
| GTIN: | 9421026830166 |
| #global.han#: | 02-4009-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22148
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het opbergen van bootshaken, roeispanen, peddels, spinnakerbomen, gaffels en nog veel meer accessoires.
| GTIN: | 9421026832177 |
| #global.han#: | 02-4026-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22018
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Opvouwbaar model. Geschikt voor horizontale en verticale montage.
| GTIN: | 9421026830951 |
| #global.han#: | 02-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22146
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Praktische en veilige geweerhouder.
| GTIN: | 9421026832528 |
| #global.han#: | 02-4052-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22061
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
RAILBLAZA Anchorpoint Phone Mount – je smartphone veilig in de hand. Robuuste aluminium behuizing, vijfpunts siliconen klem en vierpunts demping houden je apparaat veilig en stabiel, zelfs op ruw terrein. 360° draaibare arm, compatibel met alle StarPort-bevestigingen.
| GTIN: | 4251967368283 |
| #global.han#: | 03-4254-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22060
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Vervangende of uitbreidingsbasis voor HEXX-producten.
| GTIN: | 8141620218542 |
| #global.han#: | 07-4180-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22198
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen tot 25 mm (1")
| GTIN: | 8141620222570 |
| #global.han#: | 11-4205-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22208
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen van 32-41 mm (1,25-1,7")
| GTIN: | 8141620222648 |
| #global.han#: | 11-4206-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22209
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 8141620222952 |
| #global.han#: | 11-4207-11 |
| Verzendgewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22199
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Dient om een HEXX-basis met 85 mm te verhogen.
| GTIN: | 8141620222716 |
| #global.han#: | 11-4218-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22206