Railblaza
1 - 10 / 10
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Draaibare en zwenkbare verlenging.
| GTIN: | 9421026833457 |
| #global.han#: | 03-4144-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22030
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 8141620222952 |
| #global.han#: | 11-4207-11 |
| Verzendgewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22199
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op 28-32 mm vierkante relingbuizen bij pontonboten.
| GTIN: | 4251967308623 |
| #global.han#: | 03-4149-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22175
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 19-20 mm (3/4") en 25 mm (1")
| GTIN: | 9421026830937 |
| #global.han#: | 03-4011-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22009
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 32-41 mm en vierkante buizen van 32 mm.
| GTIN: | 9421026831163 |
| #global.han#: | 03-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22010
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 9421026831637 |
| #global.han#: | 915110 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22008
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De ideale oplossing voor het opbergen van hengels, zodat uw reservehengels veilig en binnen handbereik zijn.
| GTIN: | 4251967368351 |
| #global.han#: | 02-4229-11 |
| Verzendgewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22212
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Uitbreidbaar opbergsysteem voor hengels.
| GTIN: | 9421026833945 |
| #global.han#: | 09-0008-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22156
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op horizontale oppervlakken
| GTIN: | 9421026831330 |
| #global.han#: | 03-4015-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur, verpakkingseenheid |
Artikelnummer: 22000
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Praktische zuignapbevestiging met StarPort.
| #global.han#: | 03-4233-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22202