Railblaza
1 - 17 / 17
- C-TUG 1 #global.productsFound#
- Vissen 6 #global.productsFound#
- Apparaathouders 4 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 7 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 5 #global.productsFound#
- railsysteem 5 #global.productsFound#
- HEXX 2 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 3 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 1 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De perfecte oplossing om uw rubberboot vast te maken en tegelijkertijd accessoires te monteren.
| GTIN: | 9421026832375 |
| #global.han#: | 915146 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22067
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Draaibare en zwenkbare verlenging.
| GTIN: | 9421026833457 |
| #global.han#: | 03-4144-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22030
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 32-41 mm en vierkante buizen van 32 mm.
| GTIN: | 9421026831163 |
| #global.han#: | 03-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22010
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Rompsteunen - Ombouwset geschikt voor alle standaard C-Tug's.
| GTIN: | 8141620218474 |
| #global.han#: | 50-0012-71 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22093
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer praktische opbergbak voor diverse spullen, zoals sleutels, gereedschap, mobiele telefoon, flessen of glazen.
| GTIN: | 9421026832047 |
| #global.han#: | 02-4040-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22050
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op 28-32 mm vierkante relingbuizen bij pontonboten.
| GTIN: | 4251967308623 |
| #global.han#: | 03-4149-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22175
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze bungee-veiligheidskoord is ontworpen om uit te rekken zonder te scheuren en vast te grijpen zonder weg te glijden. Dit maakt hem ideaal om uw uitrusting veilig vast te zetten. Of u nu een kajakpeddel vast wilt binden of een koelbox wilt vastzetten, deze koord blijft op zijn plaats en behoudt zijn stevigheid.
| GTIN: | 4251967368375 |
| #global.han#: | 02-4294-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22215
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
SidePort in speciale uitvoering voor boten met reling / railsystemen
| GTIN: | 8141620206112 |
| #global.han#: | 03-4128-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22092
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Speciale uitvoering van Starport voor boten met relingen/railsystemen
| GTIN: | 8141620206280 |
| #global.han#: | 03-4129-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22095
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op 45°-railsystemen mogelijk
| GTIN: | 8141620222884 |
| #global.han#: | 11-4219-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22207
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Opvouwbaar model. Geschikt voor horizontale en verticale montage.
| GTIN: | 9421026830951 |
| #global.han#: | 02-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22146
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 19-20 mm (3/4") en 25 mm (1")
| GTIN: | 9421026830937 |
| #global.han#: | 03-4011-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22009
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ruimtebesparende zelfklevende houder voor alle opblaasbare boten, SUP's en kajaks.
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22106
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage van RAILBLAZA HEXX-producten op horizontaal gemonteerde rails
| GTIN: | 8141620221726 |
| #global.han#: | 11-4208-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22205
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Met geïntegreerde kabeldoorvoer
| GTIN: | 9421026834898 |
| #global.han#: | 03-4157-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22182
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 9421026831637 |
| #global.han#: | 915110 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22008
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
300 mm lange kajakrail.
| GTIN: | 9421026833594 |
| #global.han#: | 06-4125-12 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22096