Railblaza C-TUG transportwagen met zandwielen
Kajak- en rubberboot-transport- en slipwagen model C-TUG
Deze nieuwe transportwagen model C-TUG is een hit voor kajaks en kleinere rubberboten. Hij is gemaakt van hoogwaardig polymeer en is daardoor volledig roestvrij. De assen zijn van NIRO-staal. De steunvlakken zijn traploos verstelbaar en kunnen daardoor aan elke kielvorm worden aangepast. Het steunvlak van de C-TUG is voorzien van een speciale coating die het wegglijden van een kajak of een kleine boot met vaste romp grotendeels voorkomt.
Deze versie is speciaal geschikt voor zandgrond! Hier bevindt zich tussen het loopvlak en het wiel een lamellenachtige buffer die het contactoppervlak van het wiel met de grond afvlakt en zo het gewicht over een groter oppervlak verdeelt! Alle wielen zijn met onverliesbare clips aan dewagen bevestigd. Een in beide richtingen inklapbare middensteun houdt de trailer in positie, zodat de kajak of rubberboot ook zonder hulp van een tweede persoon goed kan worden geplaatst.
Bij de levering is ook een driedelige riem van 5 meter inclusief gespen inbegrepen. Met deze riem kunnen zowel kajaks als rubberboten worden vastgezet. De riem is 44 mm breed.
Na het te water laten wordt de C-TUG-transportwagen aan de geopende veiligheidsriem eenvoudig in de boot gehesen. Eenmaal in de boot kan de C-TUG in 20 seconden zonder gebruik van gereedschap worden gedemonteerd en in de boot worden opgeborgen, waar hij weinig ruimte inneemt.
Technische gegevens:
| Totale breedte: | 62,00 cm |
| Hoogte bij vlakke steunvlakken: | 33,00 cm |
| Wieldiameter / breedte: | 25,4 x 9,10 cm |
| Gewicht: | 3,90 kg |
| Draagvermogen per C-TUG: | maximaal 120 kg |
Belangrijke opmerking:
Een C-TUG-wagen met zandwielen is uiterst effectief voor ladingen tot 80 kg, maar de efficiëntie van de zandwielen kan afnemen bij gebruik tot het maximale gewicht van 120 kg. Bovendien mag de lading niet gedurende langere tijd op de zandwielen worden opgeslagen. De wielen moeten na elk gebruik worden gewassen om zand uit het asgebied te verwijderen. Stel uw zandwielen ook niet langdurig bloot aan fel zonlicht. Dit verlengt duidelijk de levensduur!
| #productDetails.itemInformation# | #productDetails.itemValue# |
|---|---|
| Fabrikant: | Railblaza |
| Categorie: | Railblaza-bevestigingen |
| Artikelnummer: | 22068 |
| GTIN: | 9421026833037 |
| Railblaza: | |
| Verzendgewicht: | 4,20 kg |
| Gewicht: | 3,90 kg |