1 - 10 / 26
- C-TUG 1 #global.productsFound#
- Vissen 9 #global.productsFound#
- Apparaathouders 4 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 9 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 14 #global.productsFound#
- railsysteem 10 #global.productsFound#
- HEXX 3 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 6 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 9 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| #global.han#: | 915312 |
| Verzendgewicht: | 0,20 kg |
| Gewicht: | 0,15 kg |
Artikelnummer: 22174
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor Railblaza RIBPorts of om andere voorwerpen op opblaasbare boten te bevestigen.
| GTIN: | 9421026832740 |
| #global.han#: | 915171 |
| Verzendgewicht: | 0,20 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22069
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze bungee-veiligheidskoord is ontworpen om uit te rekken zonder te scheuren en vast te grijpen zonder weg te glijden. Dit maakt hem ideaal om uw uitrusting veilig vast te zetten. Of u nu een kajakpeddel vast wilt binden of een koelbox wilt vastzetten, deze koord blijft op zijn plaats en behoudt zijn stevigheid.
| GTIN: | 4251967368375 |
| #global.han#: | 02-4294-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22215
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Hoogwaardige spanbanden voor het eenvoudig vastzetten van kajaks, SUP's, surfplanken, bijboten en meer op dakdragers en aanhangwagens.
| #global.han#: | 50-0013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22013
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer platte allround wandhouder.
| GTIN: | 9421026833846 |
| #global.han#: | 09-0007-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22154
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 160x60 mm.
| GTIN: | 9421026833778 |
| #global.han#: | 02-4136-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22131
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 102 x 102 mm.
| GTIN: | 9421026834461 |
| #global.han#: | 02-4002-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22016
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 100x64 mm.
| GTIN: | 9421026830029 |
| #global.han#: | 02-4002-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22015
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Bekerhouders voor het veilig bewaren van uw drankjes op boten, kajaks en meer.
| GTIN: | 9421026832276 |
| #global.han#: | 02-4048-11 |
| Verzendgewicht: | 1,00 kg |
| Gewicht: | 0,80 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22053
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 4251967367545 |
| #global.han#: | 07-4006-11 |
| Verzendgewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22900