1 - 10 / 20
- C-TUG 10 #global.productsFound#
- Vissen 35 #global.productsFound#
- Apparaathouders 10 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 18 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 24 #global.productsFound#
- railsysteem 21 #global.productsFound#
- HEXX 15 #global.productsFound#
- Verlichting 7 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 15 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 13 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Hoogwaardige spanbanden voor het eenvoudig vastzetten van kajaks, SUP's, surfplanken, bijboten en meer op dakdragers en aanhangwagens.
| #global.han#: | 50-0013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22013
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Perfect voor actiefoto's: uitschuifbaar van 33 tot 50 inch, met vier volledig beweegbare scharnieren en een snel verwisselbaar platform. Kan worden gemonteerd op StarPort, TracLoader, Titan Grip of solo als selfiestick. Leg elk avontuur vast vanuit het beste perspectief.
| GTIN: | 4251967368313 |
| #global.han#: | 02-4247-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22147
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Met rompsteunen van 50 cm.
| GTIN: | 8141620217866 |
| #global.han#: | 50-0010-71 |
| Verzendgewicht: | 4,20 kg |
| Gewicht: | 3,90 kg |
Artikelnummer: 22191
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Rompsteunen - Ombouwset geschikt voor alle standaard C-Tug's.
| GTIN: | 8141620218474 |
| #global.han#: | 50-0012-71 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22093
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Met rompsteunen van 50 cm.
| GTIN: | 8141620218788 |
| #global.han#: | 50-0014-71 |
| Verzendgewicht: | 4,20 kg |
| Gewicht: | 3,90 kg |
Artikelnummer: 22192
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Platformgrootte 100x64 mm.
| GTIN: | 9421026830029 |
| #global.han#: | 02-4002-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22015
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor opblaasbare boten, kano's en kajaks.
| GTIN: | 9421026831927 |
| #global.han#: | 50-0001-71 |
| Verzendgewicht: | 4,20 kg |
| Gewicht: | 3,90 kg |
Artikelnummer: 22071
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 9421026831934 |
| #global.han#: | 50-0002-71 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22074
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Veilige en stabiele camerabevestiging voor uw actiecamera of GoPro.
| GTIN: | 9421026832498 |
| #global.han#: | 02-4053-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22041
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 9421026832993 |
| #global.han#: | 50-0005-71 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22073