1 - 10 / 25
- C-TUG 2 #global.productsFound#
- Vissen 13 #global.productsFound#
- Apparaathouders 5 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 13 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 18 #global.productsFound#
- railsysteem 12 #global.productsFound#
- HEXX 4 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 10 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 9 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Twee toepassingen in één.
| GTIN: | 9421026832320 |
| #global.han#: | 03-4044-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22033
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Vervangende of uitbreidingsbasis voor HEXX-producten.
| GTIN: | 8141620218542 |
| #global.han#: | 07-4180-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22198
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage van RAILBLAZA HEXX-producten op horizontaal gemonteerde rails
| GTIN: | 8141620221726 |
| #global.han#: | 11-4208-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22205
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen tot 25 mm (1")
| GTIN: | 8141620222570 |
| #global.han#: | 11-4205-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22208
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op 45°-railsystemen mogelijk
| GTIN: | 8141620222884 |
| #global.han#: | 11-4219-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22207
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze veelzijdige kajakrail kan in drie verschillende lengtes worden samengesteld en is modulair uitbreidbaar.
| GTIN: | 9421026833679 |
| #global.han#: | 01-4222-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22097
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
360° draaibare houder voor kajakrails.
| GTIN: | 9421026833334 |
| #global.han#: | 03-4108-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22099
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op 28-32 mm vierkante relingbuizen bij pontonboten.
| GTIN: | 4251967308623 |
| #global.han#: | 03-4149-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22175
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ruimtebesparende zelfklevende houder voor alle opblaasbare boten, SUP's en kajaks.
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22106
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 19-20 mm (3/4") en 25 mm (1")
| GTIN: | 9421026830937 |
| #global.han#: | 03-4011-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22009