1 - 10 / 55
- C-TUG 10 #global.productsFound#
- Vissen 35 #global.productsFound#
- Apparaathouders 10 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 18 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 24 #global.productsFound#
- railsysteem 21 #global.productsFound#
- HEXX 15 #global.productsFound#
- Verlichting 7 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 15 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 13 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze bungee-veiligheidskoord is ontworpen om uit te rekken zonder te scheuren en vast te grijpen zonder weg te glijden. Dit maakt hem ideaal om uw uitrusting veilig vast te zetten. Of u nu een kajakpeddel vast wilt binden of een koelbox wilt vastzetten, deze koord blijft op zijn plaats en behoudt zijn stevigheid.
| GTIN: | 4251967368375 |
| #global.han#: | 02-4294-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22215
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
RAILBLAZA Anchorpoint Phone Mount – je smartphone veilig in de hand. Robuuste aluminium behuizing, vijfpunts siliconen klem en vierpunts demping houden je apparaat veilig en stabiel, zelfs op ruw terrein. 360° draaibare arm, compatibel met alle StarPort-bevestigingen.
| GTIN: | 4251967368283 |
| #global.han#: | 03-4254-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22060
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
LED-verlichting voor vissers, duikers, schippers – kortom voor iedereen die de duisternis niet vreest, maar juist benut.
| GTIN: | 4251967368306 |
| #global.han#: | 08-4260-11 |
| Verzendgewicht: | 1,50 kg |
| Gewicht: | 1,40 kg |
Artikelnummer: 22062
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 4251967367545 |
| #global.han#: | 07-4006-11 |
| Verzendgewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22900
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 4251967367552 |
| #global.han#: | 07-4007-11 |
| Verzendgewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22901
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 4251967367569 |
| #global.han#: | 07-4008-11 |
| Verzendgewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22902
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen tot 25 mm (1")
| GTIN: | 8141620222570 |
| #global.han#: | 11-4205-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22208
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen van 32-41 mm (1,25-1,7")
| GTIN: | 8141620222648 |
| #global.han#: | 11-4206-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22209
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Dient om een HEXX-basis met 85 mm te verhogen.
| GTIN: | 8141620222716 |
| #global.han#: | 11-4218-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22206
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Praktische zuignapbevestiging met StarPort.
| #global.han#: | 03-4233-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22202