1 - 10 / 67
- C-TUG 10 #global.productsFound#
- Vissen 35 #global.productsFound#
- Apparaathouders 10 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 18 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 24 #global.productsFound#
- railsysteem 21 #global.productsFound#
- HEXX 15 #global.productsFound#
- Verlichting 7 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 15 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 13 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Houd uw scheepsluik open zonder dat het naar beneden valt.
| GTIN: | 9421026833501 |
| #global.han#: | 09-0006-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22145
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het creëren van een flexibel railsysteem aan boord.
| GTIN: | 9421026835000 |
| #global.han#: | 01-4154-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22178
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze bungee-veiligheidskoord is ontworpen om uit te rekken zonder te scheuren en vast te grijpen zonder weg te glijden. Dit maakt hem ideaal om uw uitrusting veilig vast te zetten. Of u nu een kajakpeddel vast wilt binden of een koelbox wilt vastzetten, deze koord blijft op zijn plaats en behoudt zijn stevigheid.
| GTIN: | 4251967368375 |
| #global.han#: | 02-4294-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22215
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 4251967367569 |
| #global.han#: | 07-4008-11 |
| Verzendgewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22902
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Eenvoudige en veilige positionering van uw gas- of duikflessen, brandstof- of waterkanisters.
| GTIN: | 9421026832597 |
| #global.han#: | 02-4056-11 |
| Verzendgewicht: | 0,80 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22025
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Dit ovale oog is speciaal ontwikkeld voor riembanden.
| GTIN: | 7110939418531 |
| #global.han#: | 02-4005-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22149
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor kajaks.
| GTIN: | 9421026830180 |
| #global.han#: | 02-4010-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22023
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer praktische opbergbak voor diverse spullen, zoals sleutels, gereedschap, mobiele telefoon, flessen of glazen.
| GTIN: | 9421026832047 |
| #global.han#: | 02-4040-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22050
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Bekerhouders voor het veilig bewaren van uw drankjes op boten, kajaks en meer.
| GTIN: | 9421026832276 |
| #global.han#: | 02-4048-11 |
| Verzendgewicht: | 1,00 kg |
| Gewicht: | 0,80 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22053
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
300 mm lange kajakrail.
| GTIN: | 9421026833594 |
| #global.han#: | 06-4125-12 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22096