1 - 5 / 5
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor fishfinders tot 5 kg
| GTIN: | 9421026835253 |
| #global.han#: | 11-4175-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22014
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen in railsystemen mogelijk
| GTIN: | 8141620222402 |
| #global.han#: | 11-4204-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22204
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het creëren van een flexibel railsysteem aan boord.
| GTIN: | 9421026834980 |
| #global.han#: | 01-4156-11 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22180
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
| GTIN: | 9421026833280 |
| #global.han#: | 50-0007-71 |
| Verzendgewicht: | 1,00 kg |
| Gewicht: | 0,80 kg |
Artikelnummer: 22072
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
700 mm uitsteeklengte inclusief zwenkbare camera-montageadapter.
| GTIN: | 9421026833648 |
| #global.han#: | 02-4132-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22132