SPX / Johnson Pump drukwaterpomp Aqua Jet WPS 2.9 - 12 volt
De pompen uit de Aqua Jet WPS-serie zijn standaard uitgerust met 5 kamers en geschikt voor waterdruksystemen in kleine boten en recreatievoertuigen.
In vergelijking met conventionele 3- en 4-kamer diafragmapompen is met name het geluidsniveau van deze serie veel lager. De waterstraal is constant en de pulsaties zijn tot een minimum beperkt. Deze ontwikkelingen maken dit waterdruksysteem aantrekkelijker dan gangbare pompen.
Werkingsprincipe
Zodra de pomp draait, bouwt zich een druk op tot 2,8 bar/41 psi. Op dat moment schakelt de geïntegreerde drukschakelaar de pomp automatisch uit. De pomp is uitgerust met positief controlerende uitlaatkleppen, die ervoor zorgen dat de druk na het uitschakelen van de pomp gehandhaafd blijft. Wanneer er water nodig is (bij de kraan, douche, enz.), daalt de druk. Na een matige drukdaling schakelt de geïntegreerde drukschakelaar de pomp automatisch weer in.
Kenmerken
- Fluisterstille werking
- Vijfkamerconstructie
- Zelfaanzuigend
- Eenvoudig en voordelig onderhoud
- Snelkoppelingsslang of schroefdraadaansluitingen verkrijgbaar
- Geïntegreerde drukschakelaar schakelt de pomp automatisch in en uit wanneer de kraan wordt geopend en gesloten
- Lange levensduur
Technische gegevens
| Slangaansluiting | 3/8" BSP of 1/2" slang (13 mm) en 1/2" BSP of 3/4" slang (18 mm) |
| Capaciteit per minuut | 11 liter |
| Motorvermogen | 90 watt |
| Max. werkdruk | 2,8 bar |
| Max. zuighoogte | 2 meter (zelfaanzuigend) |
| Spanning | 12 volt |
| Max. stroomsterkte | 6,9 ampère |
| Benodigde beveiliging | 10 ampère |
| Hoogte | 110 mm |
| Lengte | 204 mm |
| Breedte | 197 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Pompbehuizing | Nylon / polypropyleen |
| Klepkamer | Polypropyleen / polyamide |
| Kleppen | Santoprene / EPDM |
| Membraan | Santoprene |
Opmerking: Houd er rekening mee dat de maximale temperatuur van de vloeistof 50 °C mag bedragen.
Aanbeveling: installeer de WPS-pompen met een expansievat als buffertank en monteer altijd een PUMProtector-inlaatzeef vóór de inlaat van de pomp.
Op aanvraag: deze pomp is ook leverbaar met een uitschakeldruk van 2,1 bar / 30 psi of 1,4 bar / 20 psi. Alle WPS-pompen met NPT-aansluiting zijn eveneens op aanvraag leverbaar.
| #productDetails.itemInformation# | #productDetails.itemValue# |
|---|---|
| Categorie: | MAGAZIJNVERKOOP -50% |
| Artikelnummer: | 55110 |
| GTIN: | 8719182059080 |
| Verzendgewicht: | 2,50 kg |
| Gewicht: | 1,60 kg |