Railblaza
1 - 4 / 4
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage van RAILBLAZA HEXX-producten op horizontaal gemonteerde rails
| GTIN: | 8141620221726 |
| #global.han#: | 11-4208-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22205
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
300 mm lange kajakrail.
| GTIN: | 9421026833594 |
| #global.han#: | 06-4125-12 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22096
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor het vissen in binnenwateren of aan de kust.
| GTIN: | 9421026833105 |
| #global.han#: | 02-4082-11 |
| Verzendgewicht: | 0,80 kg |
| Gewicht: | 0,60 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22066
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De ideale houder voor kajaks.
| GTIN: | 9421026833105 |
| #global.han#: | 02-4082-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,60 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22117