Railblaza
1 - 6 / 6
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Verlenging voor alle Railblaza hengelhouders.
| GTIN: | 9421026833907 |
| #global.han#: | 02-4137-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22120
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het vastzetten van peddels, bootshaken en slangen.
| GTIN: | 9421026833518 |
| #global.han#: | 02-4120-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22137
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Railblaza-adapter voor Lowrance HOOK 2, 4x en 5x fishfinder.
| GTIN: | 9421026833815 |
| #global.han#: | 02-4143-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22130
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het opbergen van bootshaken, roeispanen, peddels, spinnakerbomen, gaffels en nog veel meer accessoires.
| GTIN: | 9421026832177 |
| #global.han#: | 02-4026-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22018
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Bekerhouders voor het veilig bewaren van uw drankjes op boten, kajaks en meer.
| GTIN: | 9421026832276 |
| #global.han#: | 02-4048-11 |
| Verzendgewicht: | 1,00 kg |
| Gewicht: | 0,80 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22053
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer platte allround wandhouder.
| GTIN: | 9421026833846 |
| #global.han#: | 09-0007-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22154