Railblaza
26 - 29 / 29
- C-TUG 1 #global.productsFound#
- Vissen 9 #global.productsFound#
- Apparaathouders 5 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 10 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 9 #global.productsFound#
- railsysteem 10 #global.productsFound#
- HEXX 4 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 7 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 2 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
152 mm klem voor bevestiging op kajaks en aluminium bootrailsystemen voor lijnen met een diameter tot 9,5 mm.
| GTIN: | 4251967368337 |
| #global.han#: | 09-4250-11 |
| Verzendgewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22210
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het creëren van een flexibel railsysteem aan boord.
| GTIN: | 9421026835000 |
| #global.han#: | 01-4154-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22178
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De Railblaza TracMount TieDown Kit biedt een robuuste en betrouwbare bevestigingsmogelijkheid voor kisten, Gear Hubs en andere uitrusting op kajaks en boten.
| GTIN: | 4251967368344 |
| #global.han#: | 09-4246-11 |
| Verzendgewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22211
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het verlengen van bestaande TracPort Dash-lijsten / apparaatborden.
| GTIN: | 9421026830821 |
| #global.han#: | 01-2004-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,10 kg |
Artikelnummer: 22185