Railblaza
1 - 3 / 3
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie mogelijk van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen op relingen tot 25 mm (1")
| GTIN: | 8141620222570 |
| #global.han#: | 11-4205-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22208
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Uitbreidbaar opbergsysteem voor hengels.
| GTIN: | 9421026833945 |
| #global.han#: | 09-0008-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22156
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Goed op te bergen 3-delige verlenging. Lengte tot 980 mm mogelijk.
| GTIN: | 9421026834515 |
| #global.han#: | 02-4067-11 |
| Verzendgewicht: | 0,70 kg |
| Gewicht: | 0,60 kg |
Artikelnummer: 22065