Railblaza
1 - 4 / 4
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor Railblaza RIBPorts of om andere voorwerpen op opblaasbare boten te bevestigen.
| GTIN: | 9421026832740 |
| #global.han#: | 915171 |
| Verzendgewicht: | 0,20 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22069
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
360° draaibare houder voor kajakrails.
| GTIN: | 9421026833334 |
| #global.han#: | 03-4108-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22099
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor verticale oppervlakken.
| GTIN: | 9421026831439 |
| #global.han#: | 03-4014-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22005
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Met rechthoekige voet. Voor montage op horizontale oppervlakken.
| GTIN: | 9421026833327 |
| #global.han#: | 03-4046-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22031