Railblaza
1 - 10 / 19
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Apparaatbord voor kajaks met vaste romp.
| GTIN: | 9421026832221 |
| #global.han#: | 03-4105-11 |
| Verzendgewicht: | 2,00 kg |
| Gewicht: | 1,50 kg |
Artikelnummer: 22045
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Apparaatbord voor kajaks met vaste romp.
| GTIN: | 9421026832108 |
| #global.han#: | 03-4106-11 |
| Verzendgewicht: | 2,00 kg |
| Gewicht: | 1,50 kg |
Artikelnummer: 22046
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Apparaatbord voor kajaks met vaste romp.
| GTIN: | 9421026832115 |
| #global.han#: | 03-4107-11 |
| Verzendgewicht: | 2,00 kg |
| Gewicht: | 1,50 kg |
Artikelnummer: 22047
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt eenvoudige installatie van RAILBLAZA HEXX™-bevestigingen in railsystemen mogelijk
| GTIN: | 8141620222402 |
| #global.han#: | 11-4204-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22204
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 8141620222952 |
| #global.han#: | 11-4207-11 |
| Verzendgewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22199
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De meest stabiele hengelhouder van Railblaza
| GTIN: | 8141620219396 |
| #global.han#: | 11-4189-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22094
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
360° draaibare houder voor kajakrails.
| GTIN: | 9421026833334 |
| #global.han#: | 03-4108-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22099
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op 28-32 mm vierkante relingbuizen bij pontonboten.
| GTIN: | 4251967308623 |
| #global.han#: | 03-4149-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22175
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 19-20 mm (3/4") en 25 mm (1")
| GTIN: | 9421026830937 |
| #global.han#: | 03-4011-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22009
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 32-41 mm en vierkante buizen van 32 mm.
| GTIN: | 9421026831163 |
| #global.han#: | 03-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22010