Railblaza
1 - 6 / 6
- C-TUG 1 #global.productsFound#
- Vissen 6 #global.productsFound#
- Apparaathouders 4 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 7 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 5 #global.productsFound#
- railsysteem 5 #global.productsFound#
- HEXX 2 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 3 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 1 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op de bimini-stangen
| GTIN: | 9421026835093 |
| #global.han#: | 03-4165-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22184
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Deze bungee-veiligheidskoord is ontworpen om uit te rekken zonder te scheuren en vast te grijpen zonder weg te glijden. Dit maakt hem ideaal om uw uitrusting veilig vast te zetten. Of u nu een kajakpeddel vast wilt binden of een koelbox wilt vastzetten, deze koord blijft op zijn plaats en behoudt zijn stevigheid.
| GTIN: | 4251967368375 |
| #global.han#: | 02-4294-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,18 kg |
Artikelnummer: 22215
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Opvouwbaar model. Geschikt voor horizontale en verticale montage.
| GTIN: | 9421026830951 |
| #global.han#: | 02-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22146
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Praktische en veilige geweerhouder.
| GTIN: | 9421026832528 |
| #global.han#: | 02-4052-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22061
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer praktische opbergbak voor diverse spullen, zoals sleutels, gereedschap, mobiele telefoon, flessen of glazen.
| GTIN: | 9421026832047 |
| #global.han#: | 02-4040-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22050
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor kajaks.
| GTIN: | 9421026830180 |
| #global.han#: | 02-4010-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22023