Railblaza
1 - 10 / 25
- C-TUG 3 #global.productsFound#
- Vissen 28 #global.productsFound#
- Apparaathouders 8 #global.productsFound#
- Basisbevestigingen 18 #global.productsFound#
- Bevestigingssystemen 22 #global.productsFound#
- railsysteem 15 #global.productsFound#
- HEXX 10 #global.productsFound#
- Algemene bevestigingen 15 #global.productsFound#
- Reserveonderdelen 10 #global.productsFound#
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Hoogwaardige spanbanden voor het eenvoudig vastzetten van kajaks, SUP's, surfplanken, bijboten en meer op dakdragers en aanhangwagens.
| #global.han#: | 50-0013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22013
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor het vastbinden, opbergen, vastzetten van voorwerpen of als waslijn.
| GTIN: | 7110932523188 |
| #global.han#: | 02-4003-11 |
| Verzendgewicht: | 0,80 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22151
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer geschikt als kledinghaak of als houder voor touwen en kabels.
| GTIN: | 7110935945758 |
| #global.han#: | 02-4004-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22153
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Dit ovale oog is speciaal ontwikkeld voor riembanden.
| GTIN: | 7110939418531 |
| #global.han#: | 02-4005-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22149
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Rompsteunen - Ombouwset geschikt voor alle standaard C-Tug's.
| GTIN: | 8141620218474 |
| #global.han#: | 50-0012-71 |
| Verzendgewicht: | 1,20 kg |
| Gewicht: | 1,00 kg |
Artikelnummer: 22093
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Vlaggenstok van 800 mm lang.
| GTIN: | 9421026830166 |
| #global.han#: | 02-4009-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22148
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideaal voor kajaks.
| GTIN: | 9421026830180 |
| #global.han#: | 02-4010-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22023
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Opvouwbaar model. Geschikt voor horizontale en verticale montage.
| GTIN: | 9421026830951 |
| #global.han#: | 02-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22146
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Maakt een eenvoudige montage van de bimini op boten mogelijk, met name op opblaasbare boten.
| GTIN: | 9421026831675 |
| #global.han#: | 02-4032-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22019
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
met veerkrachtige armen en zwenkbare houders - geschikt voor mobiele telefoons, smartphones, draagbare radio's, EPIRB's en draagbare GPS-apparaten.
| GTIN: | 9421026831767 |
| #global.han#: | 02-4034-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22017