Railblaza
1 - 6 / 6
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op 28-32 mm vierkante relingbuizen bij pontonboten.
| GTIN: | 4251967308623 |
| #global.han#: | 03-4149-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22175
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het vastzetten van peddels, bootshaken en slangen.
| GTIN: | 9421026833518 |
| #global.han#: | 02-4120-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22137
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 19-20 mm (3/4") en 25 mm (1")
| GTIN: | 9421026830937 |
| #global.han#: | 03-4011-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22009
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op ronde buizen van 32-41 mm en vierkante buizen van 32 mm.
| GTIN: | 9421026831163 |
| #global.han#: | 03-4013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22010
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 9421026831637 |
| #global.han#: | 915110 |
| Verzendgewicht: | 0,40 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22008
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op horizontale oppervlakken
| GTIN: | 9421026831330 |
| #global.han#: | 03-4015-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Kleur, verpakkingseenheid |
Artikelnummer: 22000