Railblaza
1 - 6 / 6
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Draaibare en zwenkbare verlenging.
| GTIN: | 9421026833457 |
| #global.han#: | 03-4144-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22030
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Ideale oplossing voor het bevestigen van accessoires aan opblaasbare boten.
| GTIN: | 8141620222952 |
| #global.han#: | 11-4207-11 |
| Verzendgewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22199
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
SidePort in speciale uitvoering voor boten met reling / railsystemen
| GTIN: | 8141620206112 |
| #global.han#: | 03-4128-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22092
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Speciale uitvoering van Starport voor boten met relingen/railsystemen
| GTIN: | 8141620206280 |
| #global.han#: | 03-4129-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,30 kg |
Artikelnummer: 22095
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het creëren van een flexibel railsysteem aan boord.
| GTIN: | 9421026835000 |
| #global.han#: | 01-4154-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22178
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het creëren van een flexibel railsysteem aan boord.
| GTIN: | 9421026834997 |
| #global.han#: | 01-4155-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22179