Railblaza
1 - 2 / 2
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
360° draaibare houder voor kajakrails.
| GTIN: | 9421026833334 |
| #global.han#: | 03-4108-11 |
| Verzendgewicht: | 0,60 kg |
| Gewicht: | 0,50 kg |
Artikelnummer: 22099
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor het vastzetten van peddels, bootshaken en slangen.
| GTIN: | 9421026833518 |
| #global.han#: | 02-4120-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
| Variaties in: | Uitvoering |
Artikelnummer: 22137