Railblaza
1 - 2 / 2
Item review: 0 from 5 Stars
360° rotatable bracket for kayak tracks.
| GTIN: | 9421026833334 |
| HAN: | 03-4108-11 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,50 kg |
SKU: 22099
Item review: 0 from 5 Stars
You can also use these adapters to attach your own accessories to Railblaza mounts.
| GTIN: | 9421026834485 |
| HAN: | 02-4043-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,25 kg |
SKU: 22040