Algemene bevestigingen
Nieuwe waarde
1 - 7 / 7
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Hoogwaardige spanbanden voor het eenvoudig vastzetten van kajaks, SUP's, surfplanken, bijboten en meer op dakdragers en aanhangwagens.
| #global.han#: | 50-0013-11 |
| Verzendgewicht: | 0,30 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22013
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Zeer praktische opbergbak voor diverse spullen, zoals sleutels, gereedschap, mobiele telefoon, flessen of glazen.
| GTIN: | 9421026832047 |
| #global.han#: | 02-4040-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22050
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Uitbreidbaar opbergsysteem voor schepnetten, peddels, bootshaken, enz.
| GTIN: | 9421026834010 |
| #global.han#: | 09-0012-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22159
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op consoles en alle andere verticale oppervlakken
| GTIN: | 9421026834164 |
| #global.han#: | 09-4150-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22177
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Uitbreidbaar opbergsysteem voor hengels.
| GTIN: | 9421026833945 |
| #global.han#: | 09-0008-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
| Variaties in: | Kleur |
Artikelnummer: 22156
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
Voor montage op relingrails.
| GTIN: | 8141620213110 |
| #global.han#: | 09-4151-11 |
| Verzendgewicht: | 0,50 kg |
| Gewicht: | 0,40 kg |
Artikelnummer: 22176
Artikel evaluatie: 0 van 5 Sterren
De ideale oplossing voor het opbergen van hengels, zodat uw reservehengels veilig en binnen handbereik zijn.
| GTIN: | 4251967368351 |
| #global.han#: | 02-4229-11 |
| Verzendgewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht: | 0,20 kg |
Artikelnummer: 22212